Hudobné objavy | Čo počúvam | Júl 2018 #4

Hudobné leto je v plnom prúde a ja vyberám z mojho Spotify playlistu hudobné objavy, ktoré by vás mohli zaujať. Na výber je množsto zaujímavých umelcov napr. Fink, Bjorn alebo Lastlings.

Bjonr

Príjemné pesnička od producenta s menom Bjorn, ktorá ma prvky tanečnej hudby. Gitara a spev… to je moje!

Sam Fender

Sam Fender je môj nový hudobný objav s veľmi zaujímavý hlasom. Bol vybraný ako jeden z BBC Sound z roku 2018 spolu s inými objavujúcimi sa umelcami. Jeho hudba je hlavne o politických a sociálnych otázkach inšpirovaných knihou Georgea Orwella devätnásť osemdesiatštyri.

Paul van Dyk

Môj obľúbený nemecký trance DJ, vydal minulý rok už svoj v poradí ôsmy štúdiový album s názvom From Then On. Toto je jeho prvý singel z albumu. Album odporúčam fanúšikom tanečnej hudby.

Slenderbodies

Californské idie pop duo Slenderbodies ma očarili pesničkou Lucid.

Fink

Skupina Fink je na scéne už nejaký ten rok a mňa zaujala pesničkou Looking Too Closely. Vypočujte si túto skladbu z prvkami indie rocku a blues.

Lastlings

Austrálske duo Lastlings ma zaujalo výraznými elektronickými prvkami a pekným hlasom frontmanky Amy Dowdle. Minulý rok vydali prvé EP s názvom Verses.

The Boxer Rebellion

Londýna skupina ma zaujala pesničkou Love Yourself, ktorá pochádza zo šiesteho albumu Ghost Alive.

 

Bonus: Depeche Mode

Pridávam jeden bonus. Depeche Mode prespievali legendárnu pesničku Heroes od Devieho Bowieho na jeho počesť. Úžasné elektronické zvuky v podaní DM stojá zato. Odporúčam 🙂

About Martin Rybarčák

Rád spoznávam Slovensko z môjho elektrického vozíka, ktorý mi dáva krídla. Vo voľnom čase píšem recenzie z mojich bezbariérových ciest. Pohltilo ma SEO, WordPress a Marketing. Nahliadnite do môjho života.