Hudobné objavy – Jún 2017 #2

Pokračujem ďalšou časťou série nových hudobných objavov, ktoré ma v mesiaci jún okamžite zaujali.

HONNE

HONNE je anglická skupina, ktorá minulý rok vydala svoj debutový album Warm on a Cold Night. Ich prvá pieseň, ktorá zabodovala u poslucháčov je Someone That Loves You. Odporúčam si však vypočut celý album. Má prvky elektronickej a soulovej hudby, takže milovníci týchto štýlov si určite prídu na svoje.

Shura

Manchesterská rodáčka Shura, ktorá ma veľmi príjemnú pesničku s prvkami R&B – Touch. Jej debutový album vyšiel minulý rok s názvom Nothing’s Real.

Michael Kiwauka

Poznáte ten pocit, keď vám pri počúvaní piesne naskočia na koži zimomriavky? Ak to chcete zažiť, vypočujte si pieseň Love & Hate. Skutočne krásny hlas Miechela Kiwauka s doprovodom jeho skupiny, zakončené famóznym gitarovým sólom.

Lyves

Na posledom koncerte Coldplay vo Viedni boli prvými predskokanmi skupina Lyves. Tam zaznela táto krásna pesnička s prvkami elektoniky Darkest Hour. Pomerne neznáma skupina zatiaľ vydala EP s názvom Like Water.

Washed Out 

Americký spevák Washed Out vydal v roku 2013 svoj druhý album pod názvom Paracosm. Pesnička It All Feels Right bola pilotným singlom albumu a stojí za vypočutie.

 

About Martin Rybarčák

Rád spoznávam Slovensko z môjho elektrického vozíka, ktorý mi dáva krídla. Vo voľnom čase píšem recenzie z mojich bezbariérových ciest. Pohltilo ma SEO, WordPress a Marketing. Nahliadnite do môjho života.