Nový album Yumi Zouma s názvom Willowbank

Yumi Zouma band

Objavil som po dlhej dobe novú kapelu, ktorá ma nadchla od prvého počutia. Tento rok som som sa stal fanúšikom elektropopovej skupiny Yumi Zouma. Pomerne mladá kapela vydala dva albumy Yoncalla (2016) a Willowbank (2017). Práve posledný album, ktorý vyšiel v októbri ma nadchol úplne najviac.

Ich žáner je niečo medzi alternatívou a elektropopom a pre mňa dosť prístupná aby som ich vedel stráviť aj popri práci ako hudbu v pozadí. Yumi Zouma je zaujímavejšia než bežný elektropop, ktorý sa hráva v rádiách. Prednosťou kapely je príjemný hlas frontmanky a elektronické prvky spojené s gitarou. Partia z Nového Zélandu zamiešala príjemný album s nákazlivými refrénmi a silnými elektropopvými melódiami. Verím, že ak si pustíte ich nový album tak sa vám zapáči. Yumi Zouma má čo ponúknuť aj náročnejším poslucháčom.

Už len Spotify

Túto kapelu by som určite nenašiel bez aplikácie Spotify, ktorú som docenil až v poslednej dobe. Sám som si zaplatil premium účet aby sa mi nevnucovali reklamy. Prednosťou tejto aplikácie je nekonečné množstvo aktuálnej aj staršej hudby. Čo radím ako najlepšiu vec sú Spotify roboty, ktoré mi každý týždeň pošlú taký zoznam pesničiek, na základe toho čo aktuálne najviac počúvam. Takto som objavil aj moju novú kapelu Yumi Zouma.

Prvý singel k albumu Willowbank

Yumi Zouma – Willowbank (2017 ) | Vypočujte si ich nový album

Vydané pod labelom: Cascine
Dátum: 6. októbra 2017

  Tracklist:

 1. Depths (PT. I)
 2. Persephone
 3. December
 4. Half Hour
 5. Us, Together
 6. Gabriel
 7. Carnation
 8. In Blue
 9. Other People
 10. A Memory
 11. Ostra
 12. Dephts (PT. II)


Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho s kamarátmi.

Ďakujem.

About Martin Rybarčák

Rád spoznávam Slovensko z môjho elektrického vozíka, ktorý mi dáva krídla. Vo voľnom čase píšem recenzie z mojich bezbariérových ciest. Pohltilo ma SEO, WordPress a Marketing. Nahliadnite do môjho života.