JBL GO – malý reproduktor s výborným zvukom (recenzia)

Recenzia - JBL Go reproduktor

Recenzia malého bluetooth reproduktoru JBL GO, ktorý zaujme hlavne cenou. Toto všestrané zariadenie si môžete vziať kdekoľvek chcete.

DIZAJN A CENA

Prvé, čo ma upútalo na JBL GO, je pekný a čistý dizajn, ktorý splynie s prostredím. Čo iné očakávať od tejto značky, ktorá získava mnoho ocenení za svoje produkty. Cena zariadenia sa pohybuje okolo 30eur a myslím si, že za túto cenu dostanete slušný zvuk v malej krabičke.

JBL Go v plnej paráde
JBL Go v plnej paráde

OBSAH BALENIA

Obsah balenia je rovnako minimalistický ako vlastne celý produkt. Asi 30 cm dlhý micro USB kábel v peknej oranžovej farbe a zopár dokumentov. Reproduktor som si vybral v netradičnej mentolovej farbe, no na výber máte z celkovo ôsmich farebných verzií.

BLUETOOTH PÁROVANIE

Párovanie cez Bluetooth prebieha veľmi jednoducho, či už s počítačom alebo smartfónom. Stačíte tlačítko bluetooth a zariadenie sa čochvíľa pripojí s vašim zariadením. Streamovanie zo Spotify ide bezproblémovo vo vysokej hudobnej kvalite.

ZVUK

Prekvapujúci zvuk v malej škatuľke je najväčšia výhoda tohto bluetooth zariadenia. V malej škatuľke sa dokonca ozývajú aj jasne definované basy, ktoré príjemne prekvapia. Z hľadiska hlasitosti je na tom JBL GO dobre a menšiu miestnosť ozvučí bez problémov. Na žiadne šialené žúrky to nebude a v exteriéri sa jeho výkon ešte viac rozptýli, na toto však ani nebol reproduktor stavaný.

Parametre a špecifikácie:

Rozmery 68×83×31 mm
Hmotnosť 142 gramov
Frekvenčný rozsah 180 – 20 000 Hz
Pripojenie Bluetooth, 3,5 mm audio jack, microUSB
Výstupný výkon 3 Watt
Podporovanéprofily A2DP V1.2, AVRCP V1.4, HFP V1.6, HSP V1.2
Batéria vstavaná Li-Ion, 600 mAh, výdrž 8 hodín
Farebné prevedenia čierna, šedá, červená, oranžová, ružová, žltá, modrá, tyrkysová

 

Plusy:

  • výborný zvuk a skvelé basy
  • výdrž až do cca 8 hodín
  • minimalistický dizajn
  • možnosť telefonovania
  • výber v rôznych farbách
  • bluetooth pripojenie
Mínusy:

  • menej výrazné hĺbky zodpovedajúce veľkosti produktu

 

 


Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho s kamarátmi.

Ďakujem.

About Martin Rybarčák

Rád spoznávam Slovensko z môjho elektrického vozíka, ktorý mi dáva krídla. Vo voľnom čase píšem recenzie z mojich bezbariérových ciest. Pohltilo ma SEO, WordPress a Marketing. Nahliadnite do môjho života.